Janek Žežula

Kytara a muzika jsou mojí velkou vášní a tak trochu i posedlostí. Mám rád hudbu, která má duši a nápad. Baví mě energie, která v ní je a která mě naplňuje… Jsem velký nadšenec do všeho, co se týče kytar a tvorby zvuku. Mezi mé velké vzory patří David Gilmour (Pink Floyd), Eric Clapton, Joe Bonamassa, Richie Kotzen a mnoho dalších.

Martin Prorok

Basa má svoji pevně danou roli, je jako lepidlo mezi bicími a kytarou. Baví mě chytré basové linky. Mistr rafinované basy je Sting, to je bezbřehá inspirace. Ale ta se dá najít kupodivu i u jiných nástrojů, třeba na levou ruku Davida Gilmoura bych se vydržel dívat nekonečně dlouho. Měkčí žánry hraju na pětistrunnou, skvěle vyhranou basu od Ondry Lišky, už ji mám 25 let. A když potřebuji přitlačit, beru trochu mladšího Jazz Basse, ze kterého jsem si také nechal vytrhat pražce. A mám rád, když na podiu chytnou saze, bez emocí nedává muzika smysl.

Míra Svoboda

Můj původní vysněný nástroj byla kytara. Po pár letech  jsem sebekriticky usoudil, že bude lepší mě slyšet než vidět, takže se bicí postupně  staly mou velkou láskou. Baví mě hrát jednoduše, rád však experimentuji se zvukem a složením bicí soupravy. Podstatná je pro mě energie, která z nástroje přímo sálá a také nádherný pohled z pódia, kdy mám vše před sebou. Velmi rád se inspiruji u mistrů jako Nick Mason (Pink Floyd), Matt Cameron (Pearl Jam, Soundgarden), Chad Smith (RHCHP), Mike Bordin (Faith No More), Bill Berry (R.E.M.)