Janek Žežula

Kytara a muzika jsou mojí velkou vášní a tak trochu i posedlostí. Mám rád hudbu, která má duši a nápad. Baví mě energie, která v ní je a která mě naplňuje… Jsem velký nadšenec do všeho, co se týče kytar a tvorby zvuku. Mezi mé velké vzory patří David Gilmour (Pink Floyd), Eric Clapton, Joe Bonamassa, Richie Kotzen a mnoho dalších.

Břéťa Oliva

Mám rád blues. I když se na cestách za hudebním vyjádřením sebe sama vydávám mnoha směry, k blues se vždycky rád vracím. Je to jako být zpátky doma, tam, kde je svět nekomplikovaný a přívětivý. Blues je jazyk, kterému všichni, muzikanti i posluchači, rozumí. Vzácná kombinace zvuku a pocitu, co rezonuje v každém z nás, protože blues je základem moderní hudby od Elvise po System of a Down.

Míra Svoboda

Můj původní vysněný nástroj byla kytara. Po pár letech  jsem sebekriticky usoudil, že bude lepší mě slyšet než vidět, takže se bicí postupně  staly mou velkou láskou. Baví mě hrát jednoduše, rád však experimentuji se zvukem a složením bicí soupravy. Podstatná je pro mě energie, která z nástroje přímo sálá a také nádherný pohled z pódia, kdy mám vše před sebou. Velmi rád se inspiruji u mistrů jako Nick Mason (Pink Floyd), Matt Cameron (Pearl Jam, Soundgarden), Chad Smith (RHCHP), Mike Bordin (Faith No More), Bill Berry (R.E.M.)